تازه ها

یوگا - آموزش یوگا به سبک kundalini

یوگا - آموزش یوگا به سبک kundalini
قیمت: 135,000 ریال
تعداد:  

مجموعه آموزشی یوگا به سبک kundalini

 

سفری به اعماق وجود

قابلیت پخش : کامپیوتر و دستگاههای خانگی جدید

زبان : انگلیسی

تعداد: 1 DVD

قیمت استثنائی: 13500تومان

 

  

امروزه با توجه به صنعتی شدن دنیا، یوگا به عنوان برترین ورزش جسمی و ذهنی، برای برگشتن به تعادل امری الزامی است. یوگا تعادل برهم ریخته شما را باز میگرداند و سبب پیشرفت فیزیکی بدن شما و البته افزایش کنترل شما بر روی ذهن خواهد شد. لذا ارزان لود مجموعه جدیدی را در خصوص ورزش و علم یوگا در اختیار شما قرار می دهد. امید داریم با استفاده از این ورزش فوق العاده تاثیر گذار بتوانید پیشرفت خود را در زندگی فردی و اجتماعی تضمین کنید.

 

کوندالینی چیست؟ کوندالینی نیرویی کیهانی و روحانی (شاکتی )می باشد که به صورت حلقه شده در تمام انسانها بصورت وارانه در دهانه ی سوشومنا نیدی قرار گرفته است. کوندالینی اگاهی خالص است.کوندالینی رهایی و دانش است

برای بیدار سازی کوندالینی وفعال سازی چاکراها می بایست از دو روش بهره جست که عبارتند از تمرینات جسمی (هاتا یوگا) وتمرینات روحانی (راجا یوگا)، هاتا یوگا از این طریق موجب بیداری کوندالینی میشود:

* تمرین و کار منظم روی بدن بصورت حرکات جسمانی

* تصفیه وتمیز کردن نیدی ها

 * کنترل نفس یا پرانا

*راجا یوگا از طریق رعایت این اصول باعث موفقیت می شود:

 * یاما (پرهیزکاری)

نیاما *

 * اسانا (حرکات بدنی)

 *پرانایاما (کنترل تنفس) .

 

                                                                                    
 

مختصری در خصوص یوگا: 

يوگا از ريشه كلمه سانسكريت YUJ گرفته شده و به معني اتحاد است. اتحاد بين تن و روان ، بين نيروهاي مثبت و منفي وجود انسان . يوگا قدمت زيادي دارد و بر اساس سبك هاي مختلفي كه در يوگا وجود دارد مي توان از آن براي راهگشايي و كسب انرژي بهره برد ، تمرينات يوگا شامل تمرينات بدني (آساناها)تمرينات تنفسي (پراناياما) تمرينات ذهني( پراتي هارا) و ... مي باشد كه در نهايت به جهت كسب سلامتي و آرامش و آگاهي مثبت بكار گرفته مي شود . يوگا هنر زندگي كردن است . دانشي است كه بايد با زندگي روزانه هر فرد عجين شود زيرا كه برتمام جنبه هاي حياتي اعم از جسمي - رواني و روحي تاثير بسزايي دارد . علم يوگا با عمل كردن روي عوامل خارجي و فيزيك بدن آغاز مي شود و به لايه هاي ظريف بدن ارتباط داده مي شود.

 

 

توجه: دوستان عزیزی که میخواهد سفارش خود را به جای ثبت اینترنتی ،تلفنی ثبت کنند  میتوانند با شماره تلفن34416610-041-تماس بگیرند.تیم پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی تماس شما عزیزان می باشد. 

 

جهت خرید این محصول روی اضافه به سبد خرید کلیک کنید

نظر خود را درمورد اين محصول بنویسید

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

لطفا پازل زیر را تکمیل نمایید. اثبات عدم وجود ربوت


Live Help