شرایط و مقررات

  • مشتریان گرامی توجه نماییند که فروشگاه ارزان لود هیچ مسئولیتی در مورد محتوای محصولات ندارد و فقط بعنوان عامل فروش این محصولات میباشد. در صورتیکه محتوا و نوع تمارین ورزشی، حرکات ورزشی و... هر محصول مورد پسند شما واقع نشود این مسئله به هیچ وجه مسئولیتی برای فروشگاه تولید نخواهد کرد. لطفا قبل از خرید، تحقیقات کامل بر روی محصولات انجام دهید و در صورت نیاز از پشتیبانی آنلاین هم کمک بخواهید. ضمنا قبل از انجام تمارین ورزشی محصولات خریداری شده از فروشگاه، قطعا بهتر است با پزشکتان در مورد حرکات محصولات خریداری شده مشاوره کنید.
  • لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به صحیح و با دقت و کامل وارد کنید و حتما یک شماره تماس معتبر از خودتان قرار دهید تا در صورت نیاز (مواقع خاص) بتوان سریعا با شما تماس گرفت.
  • بعد از از پرداخت آنلاین از طرف مشتری، بسته شما در اولین فرصت پیش آمده تحویل پست خواهد شد که پس از تحویل بسته به پست و وصول رسید آن، شماره رهگیری پستی بسته برای شما ایمیل خواهد شد و وضعیت سفارش شما به تحویل داده شده تغییر پیدا می کند. توجه نمایید که بنا به سوالات متعدد دوستان توجه به این نکته الزامی است که فروشگاه ارزان لود در روزهای عادی (روزهای غیر تعطیل رسمی) حداکثر تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش بسته را تحویل مامورین پستی میدهد. یعنی درصورت بروز تاخیر احتمالی در دریافت بسته مشتریان عزیز این تاخیر متوجه شرکت پست میباشد و فروشگاه ارزان لود مسئولیتی در قبال این تاخیر ندارد.
  • توجه داشته باشید مرسولات روزانه تحویل مامورپست میشوند و ما فقط در صورتی که بسته به دست مشتری در زمان مقرر نرسد از شرکت پست از طریق بارکد پستی پیگیری میکنیم. پس تمامی مرسولات توسط پست رهگیری میشوند و از این لحاظ اطمینان خاطر داشته باشید. همچنین اضافه کنیم بسته های شما در صورتیکه به صورت پیشتاز ارسال شوند و بسته به اینکه در کدام نقطه از ایران باشید زمان رسیدن بسته به دستتان کاهش یا افزایش می بابد. برای مثال و بطور معمول : ارسال بسته برای پایتخت (تهران) 2 روز و برای استان های مرکزی و جنوبی کشور که مسافتی دورتر نسبت به فروشگاه دارند از 3 الی 4 روز ممکن است به طول انجامد، و اگر از پست سفارشی استفاده کنید زمان های ذکر شده ممکن است بعلاوه 3 روز کاری دیگر شود.
  • اگر ادرس منزل را درج مي نماييد حتما اعضاي خانواده خود را و اگر ادرس محل كار را درج مي نماييد حتما همكاران خود را از خريد مطلع سازيد. در صورت برگشت خوردن بسته توسط اداره پست، علت برگشت بسته بررسی می شود و در صورتیکه اشتباه از طرف مسئولین فروشگاه باشد بدون در یافت هزینه اضافی محصول مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد و اگر اشتباه از طرف خریدار باشد(نظیر اعلام مشخصات اشتباه ، حضور نداشتن در هنگام مراجعه مامور پست و ...)، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار می باشد .
  • قبل از تحویل گرفتن بسته از مامور پست، بسته را از نظر شکل و وضعیت ظاهری بررسی کرده و در صورت آسیب دیدگی یا کمبود سفارش یا عدم تطبیق سفارش از تحویل آن خودداری کنید و این مسئله را در همان زمان به مسئول فروشگاه ارزان لود گزارش کنید. طبعا پس از دریافت محصول اداره پست فروشگاه ارزان لود هر گونه آسیب دیدگی محصول را قبول نخواهد کرد.
Live Help